Sidsel brabrand urfjell
arealplanlegger

sidsel@bgm.no

90 01 63 96

Bengt G. Michalsen
Daglig leder / Eier

bengt@bgm.no

40 40 30 55

Gunn Torill Rike Johansen
Sivilarkitekt mnal

gunn@bgm.no

41 66 66 06

Line Aanby
byggtekniker

line@bgm.no

95 74 52 99

Nina Tveite
Regnskap og fakturering

nina@bgm.no

48 95 91 56

Jan Tveite
byggTekniker

jan@bgm.no

48 95 91 05

Geir Andersen
faglig leder / Sivilarkitekt mnal

geir@bgm.no

92 29 14 11

Hans atle zeiffert
sivilarkitekt mnal

hansatle@bgm.no

98 40 38 48

BGM Arkitekter AS

Nygata 3
4876 GRIMSTAD
Tlf: 37 16 40 80